ZEYNEP YELİZ ALİSBAH

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

SPK Lisans No: 402362

1981 yılında Ankara'da doğdu. 1998 yılında TED Ankara Koleji ve 2002 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarım bölümünden mezun oldu. 2005 - 2010 yılları arasında Yontaş İnşaat bünyesinde iç mimar olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk annesi olan ALİSBAH, 2010 yılında itibaren A.R.E.A. Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

 

EMRE AKAR

GENEL MÜDÜR

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

SPK Lisans No: 401323

1979 yılında Ankara'da doğdu. 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 2000 yılından itibaren BDDK - TMSF ve Özel Bankalara gayrimenkul değerleme hizmeti veren AKAR, 2006 - 2010 yılları arasında Platform Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Değerleme Uzman Yardımcısı ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak görev yaptı. Çeşitli gayrimenkullerin değerlemesinde görev alan AKAR, 2010 yılından itibaren A.R.E.A. Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Kurucu Ortak ve Sorumlu Değerleme Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babası olan AKAR, halen firmamızda Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevlerini icra etmektedir.

 

FIRAT SEYMAN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1981 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Yükseliş Koleji'nde tamamlayan SEYMAN, 2006 yılında Bilkent Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünden mezun oldu. 2006-2010 yılları arasında önce askerlik görevini tamamladı, ardından çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptı. Evli ve bir erkek çocuk babası olan SEYMAN, aynı zamanda BJK Spor Kulübü kongre üyesidir. 2010 yılından itibaren A.R.E.A. Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir.

 

EVREN İPEK

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

KALİTE YÖNETİM TEMSİLCİSİ

SPK Lisans No: 403778

1973 yılı Ankara doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayan İPEK, 1991 yılında Atatürk Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 1999 yılında Bilkent Üniversitesi Bankacılık Finansman / Muhasebe bölümünden mezun olmuştur. 1999-2006 yılları arasında ABD ve Türkiye’de çeşitli firmaların finans ve idari birimlerinde görev yapan İPEK, 2005 yılında gayrimenkul sektöründe değerleme ve danışmanlık hizmeti vermek üzere İpek Gayrimenkul’u kurmuştur. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Bölümü'nden Yüksek Lisans derecesine sahip olan İPEK, hali hazırda firmamızın Yönetim Kurulu Üyesi olup, Kalite Yönetim Temsilcisi görevlerini yürütmektedir.

 

HÜSEYİN ÜNAL

GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI

SPK Lisans No: 405729

YAPRAK ULAŞ

GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI

SPK Lisans No: 407028
GÜLSÜM UYSAL Operasyon Direktörü
DURMUŞ KOÇAK Operasyon Sorumlusu
TUĞBA MENTEŞE Operasyon Sorumlusu

Kerem KARAKAYA

Antalya Bölge Sorumlusu
Aziz EKİCİ Adıyaman-Kilis-Gaziantep Bölge Sorumlusu
Ayşe TÜRKAN İçel-Mersin Bölge Sorumlusu
Emir ÖNER Bursa Bölge Sorumlusu
Ercan EKİNCİ Diyarbakır Bölge Sorumlusu - Mimar
Çağrı GÜÇLÜER Hatay Bölge Sorumlusu - Şehir Bölge Plancı
Akife SEVER İstanbul-Avrupa Yakası Bölge Sorumlusu
Çiğdem BİLGİÇ İstanbul-Avrupa Yakası Bölge Sorumlusu
Ahmet Melih ACAR Konya Bölge Sorumlusu
Nurbaki SAYLAN Malatya Bölge Sorumlusu (SPK Lisans No: 401572)
Herdem DOĞRUL Mardin Bölge Sorumlusu